Pokochaj siebie w swej perfekcyjnej niedoskonałości

7 lipca 2022 0 Comments

”Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!”

   NICK VUJICIC

Wiele kobiet  często, zastanawia się nad tym, jakie podarować prezenty na dzień chłopaka swojej drugiej połówce. Nie jest to łatwe zadanie i często zajmuje  to niesłychanie sporo czasu, dni, a nawet  tygodni. Jeżeli chcemy, aby partnerowi spodobał się nasz prezent, to powinniśmy szukać czegoś, co może mu się przydać w życiu, co może podbudować jego psychikę, aby poczuł się szczęśliwy z nami i robił to co kocha.

Życie, które przerasta wyobrażenia

”Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń” to piękna i budująca opowieść o sile, wytrwałości człowieka, która drzemie w jego sercu. Nick Vujicic to australijski mówca motywacyjny, który pływa, jeździ po świecie, kieruje swoją firmą oraz pomaga innym. Jest to niezwykły człowiek,  który nie mając kończyn, rąk, ani nóg,  pokonał niewyobrażalne przeszkody w swoim życiu. Książka Nicka Vujicica jest bardzo inspirująca i wzruszająca. Autor zachęca młode i starsze pokolenie do tego, aby żyć pełnią życia i dążyć wytrwale do celu. Historia Nicka Vujicica, uczy nas tego, aby nie martwić się tym co będzie dalej, jak nasze życie się potoczy. Ważne jest to, co dzieje się tu i teraz i żeby móc żyć z otwartymi ramionami. W tej książce Nick dzieli się cennymi, wartościowymi wskazówkami, które pozwolą czytelnikowi odzyskać nadzieję nawet w najtrudniejszych chwilach. Ludzie, często wyobrażają sobie, że osoba z wysokim stopniem niepełnosprawności jest bierna, przygnębiona i wycofana. Vujicic przełamuje tą barierę, pokazując, że każdy może prowadzić ekscytujące życie i stać się człowiekiem spełnionym.

Upadnij siedem razy, wstań osiem ( porażka jest skutecznym nauczycielem)

Nick Vujicic w swoje książce podpowiada nam, że jeśli wyciągniemy naukę z niepowodzeń i postaramy się coś poprawić, nasz wysiłek zostanie nagrodzony. Przede wszystkim będziemy odczuwać satysfakcję towarzyszącą świadomości, że maksymalnie wykorzystujemy każdy darowany nam dzień.

”Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń” autorstwa Nicka Vujicica to idealna, bardzo przydatna książka, którą można podarować swojej drugiej połówce. Historia pokazuje, że wszystko jest do pokonania, do osiągnięcia, tylko trzeba mieć wiarę, cel i siłę aby móc to wszystko przezwyciężyć i mieć niezachwianą nadzieję. To nie liczba rąk, czy nóg decyduje o naszej sile, ale to co mamy w głowie.