Jaki prezent dla chłopaka kupić?

7 lipca 2022 0 Comments

 

Dzień Chłopaka przypada na 30 września i jest okazją do podarowania ukochanemu wyjątkowego prezentu. Często pojawia się dylemat, co kupić – koszulkę, kubek, poduszkę, zestaw czekolad, a może nową grę?  Tego typu prezenty na dzień chłopaka np. gry są popularne, ale również „oklepane”. Jeżeli więc chcesz obdarować Twojego mężczyznę czymś wyjątkowym, idealnym rozwiązaniem będzie książka dobrana pod jego zainteresowania i charakter.

Dobry horror dla miłośnika adrenaliny

Jeżeli Twój chłopka lubi horrory, „Mroczna Wieża” Stephena Kinga z pewnością przypadnie mu do gustu. Westernowy klimat z elementami fantasy i mrożącymi krew w żyłach scenami sprawia, że od tej książki nie sposób się oderwać. Powieść opowiada historię Rolanda – ostatniego rewolwerowca – który poświęcił swoje życie poszukiwaniu tytułowej Mrocznej Wieży. To klasyka spośród dzieł Kinga, idealna dla miłośnika dobrego horroru.

Książka dla gracza

„Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa to książka, która z pewnością zaciekawi każdego gracza. Opowiada ona o mrocznej stronie produkcji oraz dystrybucji gier wideo, łącząc w sobie elementy thrillera i powieści fabularyzowanej. Na kartach książki przedstawione są rozmowy byłych pracowników największych na świecie koncernów, które ukazują przemysł gier od kuchni. Twój chłopak dowie się o licznych spięciach między amerykańskimi a japońskimi firmami produkującymi gry konsolowe, a trzymający w napięciu thriller korporacyjny z pewnością będzie dla niego ciekawą rozrywką.

Prezenty dla sportowca

Dobrym pomysłem na prezenty na Dzień Chłopaka są również książki o znanych sportowcach. Niezależnie od tego, czy Twój mężczyzna gra w piłkę nożną, koszykówkę, uprawia boks lub inny sport, z pewnością znajdziesz pozycję odpowiednią dla niego. Możesz wybierać spośród takich tytułów jak „Ronaldinho. Uśmiech futbolu”, „Mike Tyson. Moja prawda” czy też „Kobe Bryant. Showman”. Jeżeli natomiast chcesz kupić chłopakowi uniwersalny poradnik, idealnym rozwiązaniem będzie książka dedykowana sportowcom – „Obsesja doskonałości. Zostań legendą sportu” Dawida Piątkowskiego.